مقالات

پکیج حسابداری

آموزش تحریر دفاتر قانونی

اهداف پکیج حسابداری استاد ناصری

در واقع هدف این گروه از تولید پکیج‌های آموزشی ، ارائه دادن محتوایی با کیفیت بالا و آمیخته با تجربه مدیران مالی جهت انتقال تجربه کاربردی، اشتغال سریع و ارتقای سطح دانش فنی و علمی حسابداران و جویندگان کار در این حرفه پول ساز می‌باشد. محصولات آموزش حسابداری نیاز در سه سطح مقدماتی، مالیاتی و حرفه ای تولید شده و تمامی سرفصل‌های آن نیز بصورت گام به گام با نقشه راه مدون در یک بسته، همراه با تخفیف باور نکردنی تحت عنوان صفر تا صد حسابداری ارائه می‌گردد .

چرا پکیج حسابداری بازار کار؟

اگر قصد یادگیری سریع حسابداری از سطح مبتدی تا پیشرفته را دارید، با انتخاب برنامه کامل آموزش حسابداری بازار کار صفر تا صد، تمامی تکنیک ها و مهارت های کلیدی مورد نیاز برای دسترسی به این حرفه را به صورت یکجا در اختیار شما قرار می دهیم. . بر اساس آخرین نظرسنجی از 32000 کاربر، درآمد حسابدارانی که این دوره آموزشی را گذرانده اند بیش از شش برابر شده و جویندگان کار مستقیما وارد بازار کار شده اند. در پادکست زیر به سوال متداولی که بیشتر دانشجویان و علاقه مندان را قبل از استفاده از برنامه های آموزشی حسابداری نگران می کند پاسخ داده ایم:

از کلیدهای بالا و پایین برای افزایش یا کاهش صدا استفاده کنید.

آموزش فشرده حسابداری
دوره های حسابداری زیادی وجود دارد که با دادن مطالبی که در بازار کار اصلاً ضروری نیست، زمان زیادی را برای ارائه این مدارک از شما می گیرد و در نتیجه وقت و هزینه شما را هدر می دهد. اما در پکیج صفر تا صد حسابداری تنها آنچه را که برای انجام امور حسابداری مشاغل خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری و … نیاز دارید را در قالب 50 ساعت فیلم آموزشی و جزوات pdf در اختیار شما قرار داده ایم.

چالش های حسابداری
بیشتر بخوانید

✔️ آموزش حسابداری از صفر تا صد برای کسانی است که می خواهند حضوری پررنگ در بازار کار داشته باشند و از طریق آموزش های پایه درآمد قابل توجهی کسب کنند. این دوره به گونه ای طراحی شده است که حتی افراد بدون دانش حسابداری نیز می توانند تمامی رویدادهای مالی را به صورت جامع و عملی از زبان مدیران مالی مجرب بیاموزند.

آیا یادگیری حسابداری سخت است؟ ( پکیج حسابداری )

در نظرات و پیام های کاربران که برای ما ارسال می شود، اغلب این سوال مطرح می شود که آیا آموزش حسابداری مشکلی دارد؟ در علم روانشناسی هر چیزی را که در ذهنتان سخت کنید تبدیل به یک کار سخت می شود و بالعکس اگر آن را ساده بدانید تبدیل به یک کار ساده می شود. انجام یک کار حسابداری به نگرش شما بستگی دارد.

پس از اصلاح نگرش خود، کافی است ابتدا اصول حسابداری کاربردی را که پایه اصلی بازار کار است بیاموزید، زیرا در هر سطح از حسابداری به این مفاهیم اساسی مانند بدهکاران و بستانکاران، گروه ها و طبیعت نیاز داریم. حساب ها و عناصر حسابداری هر شغل. تمامی این موارد در مرحله اول این بسته آموزش داده شده است). بعد از یادگیری این اصول خواهید دید که یک حرفه حسابداری چقدر شیرین و ساده است.

انواع آموزش حسابداری:( پکیج حسابداری )

حقوق و دستمزد

برای کسب درآمد خوب از حرفه حسابداری ابتدا باید بر انواع حسابداری، ارکان آنها و عمق و وسعت حسابداری تمامی مشاغل مسلط باشیم و در این بسته در هفت مرحله قدم به قدم این موارد را یاد خواهید گرفت.

فرآیند حسابداری فروش
بیشتر بخوانید

در ابتدا به حسابداری شرکت های خدماتی که عناصر آن درآمد و هزینه هستند، آگاهی کامل خواهید داشت، سپس به عملیات مالی شرکت های تجاری که عناصر آن درآمد، هزینه، خرید و فروش است تسلط پیدا می کنید و در مرحله بعد به حرکت خواهیم پرداخت. به آموزش حسابداری شرکت های تولیدی که عناصر آن درآمد، هزینه، خرید، فروش و قیمت تمام شده است.

آموزش حسابداری برای شرکت های خدماتی
آموزش حسابداری برای شرکت های تجاری
آموزش حسابداری برای شرکت های تولیدی و صنعتی
آموزش حسابداری برای شرکت های پیمانکاری
آموزش کامل تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت
وی پس از فراگیری دقیق و جامع موارد فوق، آموزش حسابداری را برای شرکت های پیمانکاری گذراند که شامل کار در حال انجام نیز خواهد بود. پس از یادگیری کامل انواع حسابداری، چیزهایی را یاد خواهید گرفت که در همه مشاغل مشترک است، مانند حقوق و دستمزد، مالیات و بیمه، یا تجزیه و تحلیل صورت های مالی و غیره، بنابراین وقتی انواع حسابداری را به درستی یاد بگیرید، به وضوح خواهید دید که چگونه بازار کار پررونقی داشته باشید و پروژه های حسابداری زیادی به شما پیشنهاد می شود.

آیا همه مشاغل به حسابدار نیاز دارند؟ ( پکیج حسابداری )

پس از اجرای طرح جامع مالیاتی، کلیه مشاغل بزرگ و کوچک ملزم به استفاده از صندوق فروشگاهی و ارائه اظهارنامه مالیاتی در پایان سال (گروه اول، دوم و سوم) شدند و البته لازم است به درستی این اظهارنامه را محاسبه و ارسال کنید. از افرادی که در حسابداری آگاه هستند کمک بگیرید، در غیر این صورت نمی توانند مالیات خود را به درستی پرداخت کنند و از مقرراتی مانند تخفیف یا معافیت مالیاتی استفاده کنند.

خدمات حسابداری استارت آپ
بیشتر بخوانید

بر اساس تحقیقات، درخواست حسابدار در آگهی های استخدامی بسیار بیشتر از گذشته به چشم می خورد و در آینده ای نزدیک حسابداری به یکی از پردرآمدترین مشاغل ایران تبدیل خواهد شد. اگر در زندگی کاری خود به حسابداری به عنوان یک حرفه فکر می کنید، حتی برای شغل دوم، لازم است با تکنیک ها و مهارت های حسابداری از زبان مدیران مالی مجرب آشنا شوید و با به روز رسانی دانش مالیاتی خود از طریق مقالات و کتاب های معتبر، ادامه دهید. . یک حسابدار نخبه شوید.

مالیات بر عایدی سرمایه چیست

اموزش حسابداری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *